• Неодамнешно
Кавеитл Женски Плажа Фустан, Жени Леопард Халтер Возбудува Секси Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Поставена Црвена
zoom_in

Кавеитл Женски Плажа Фустан, Жени Леопард Халтер Возбудува Секси Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Костим За Капење

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Леопард Халтер Возбудува Секси Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Костими За Капење Облека За Плажа Карактеристики : затворање со Повлекување со меки ремени и отстранливи поместени градници за дополнителна поддршка, не се под жица,многу лесно се ставаат/исклучуваат. Висококвалитетен Најлон, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направено од мазно и меко чувство. Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно, добро е да го покриете телото,да ви покаже повеќе ласкави. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни и ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси Во Исто време Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Морски Материјал : Најлон+Спандексдекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Стил На Леопард Ракав : Редовен Стил : Сексапакет вклучуваат : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Гради Pad) Size Cup USAEUBust Waist Hip L36 C-38 D12-1436-3894-100cm/37.01-39.37"86-92cm/33.86-36.22"102-108cm/40.16-42.52"Size : LCup : 36 C-38 DUSA : 12-14 EU : 36-38 Bust : 94-100cm/37.01-39.37"Waist : 86-92cm/33.86-36.22"Hip : 102-108cm/40.16-42.52" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Материјал : изработен од висококвалитетна еластична ткаенина. Мека и удобна, дише и издржлива. Погоден за прилики : плажа, забава во базен, спа бања или други водени прилики. Метод на чистење : може да се мие машина во ладна вода или рачно перење, не користете белило.

Избор на купувачи..