• Неодамнешно
Бебе Дете Меки Чевли Еден Клин Деца Девојки Партија Принцеза Чевли
zoom_in

Бебе Дете Меки Чевли Еден Клин Деца Девојки Партија Принцеза Чевли

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина(ЦН) : 25 Должина На Влошката : 15,5 СМ/6,1" Препорачана Возраст : 3-3, 5 Години ЕУ : 26 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 САД : 9 Големина(ЦН) : 26 Должина На Влошката : 16 СМ/6,3" Препорачана Возраст : 3,5-4 Години ЕУ : 26,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8,5 САД : 9,5 Големина(ЦН) : 27 Должина На Влошката : 16,5 СМ/6,5" Препорачана Возраст : 4-4, 5 ГОДИНИ ЕУ : 27 ВЕЛИКА британија : 9 сад : 10 големина(цн) : 28 должина на влошката : 17см/6,7" ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 4,5-5 ГОДИНИ еу : 28 ВЕЛИКА британија : 10 сад : 11 големина(ЦН) : 29 должина на влошката : 17,5 См/6,9" Т ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 5-5, 5 години еу : 28,5 велика британија : 10,5 сад : 11,5 ГОЛЕМИНА(цн) : 30 Должина На Влошката : 18см/7.1" препорачана возраст : 5.5-6 години еу : 29 велика британија : 11 сад : 12 Големина(Цн) : 31 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКАТА : 18.5 См/7.3" препорачана Возраст : 7 години ЕУ : 30 велика британија : 11.5 Сад : 12.5 Големина(ЦН) : 32 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКАТА : 19СМ/7.5" ПРЕПОРАЧАНА возраст : 8 Години Еу : 31 велика британија : 12 САД : 13 големина(Цн) : 33 Должина На Влошката : 19,5 см/7,7" препорачана возраст : 9 ГОДИНИ ЕУ : 32 велика британија : 12,5 Сад : 13,5 ГОЛЕМИНА(ЦН) : 34 Должина на влошката : 20 см/7,9"Т ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 10 ГОДИНИ еу : 33 Велика Британија : 13 Сад : 1 ГОЛЕМИНА(ЦН) : 35 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКАТА : 21 см/8,3" препорачана возраст : 11 години еу : 34 ВЕЛИКА британија : 1 сад : 2 големина(Цн) : 36 ДОЛЖИНА На Влошката : 22см/8.7" препорачана возраст : 12 ГОДИНИ ЕУ : 35 велика британија : 2 Сад : 3 МАЛО БЕБЕ ДЕЦА БЕБЕ ДЕВОЈКИ КЛИН ПАРТИЈА ЕДНА принцеза чевли сандали БЕБЕ деца момчиња девојчиња ДЕТЕ МЕКИ ЧЕВЛИ. Дете Бебе Момчиња Девојки Мека Единствена Креветчето Чевли Патики Новороденче 1-5 Години. Моден Дизајн : чевли за патики за новороденчиња бебето ползи и оди. Тоа е добар подарок за туширање за првите пешаци за новороденчиња. Овие патики за бебиња се изработени од квалитетен мек и дише материјал кој е многу добар за раст на стапалата на бебето. Класичен симпатичен Стил детски чевли за Индексирање,Одење, Играње. Добар Подарок За Туширање За Новороденче.

Избор на купувачи..