• Неодамнешно
Бетмен Стрип Детален Бетмен Во Сенките Јуниори Црна Назад Маица Маица
zoom_in

Бетмен Стрип Детален Бетмен Во Сенките Јуниори Црна Назад Маица Маица

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бетмен Стрип Детален Бетмен Во Сенките Јуниори Црна Назад Маица Маица дизајнот на сублимација прикажан е отпечатен само на предниот дел на производот. Нема дизајн на задниот дел од производот. Задниот дел на маичката и ракавите се обични црни. Оваа јуниорска маица е рачно изработена и уникатна, користејќи висококвалитетен 100% полиестер. Дизајнот за печатење на предната страна на маичката користи процес на печатење со сублимација на боја што создава мали несовршености над шевовите и/или наборите и е единствен за и дел од секоја ставка.

Избор на купувачи..