• Неодамнешно
Женски Секојдневен Печатен Фустан Без Ракави Со Кружен Врат Со Цврст Капут Со Кратки Ракави-Дводелен Комплет Зелен 5xl
zoom_in

Женски Секојдневен Печатен Фустан Без Ракави Со Кружен Врат Со Цврст Капут Со Кратки Ракави-Дводелен Комплет Зелен 5xl

DEN 351.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

21 "Ракав : 49cm/19.31 "Ракав : 46см/18.90" Должина Фустан : 109cm/42.70" Должина На Палтото : 109cm/42.28 "Ракав : 47см/18. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 125cm/49. Големина : XXXXL Големина.

Избор на купувачи..