• Неодамнешно
Пена Базен Тестенини Плови Пливање Пловечки Пливање Вода Плови Плови Плови Занает 48
zoom_in

Пена Базен Тестенини Плови Пливање Пловечки Пливање Вода Плови Плови Плови Занает 48

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

4 Пливање Пловечки Базен Пена Тестенини Пливање Тестенини Вода Плови Плови Занаети 46". Тестенината за вода е флексибилна, Забавна играчка за Вода На Сонце и плови за вежбање која има неограничена употреба. Луѓето од сите возрасти ќе се забавуваат само со тестенини. Тестенината за вода може да се користи за лебдење, прскање, правење бранови, вежбање или возење како морски коњ. Можните употреби се ограничени само од оние имагинација. Изработени од пловна, лесна, уникатна полиетиленска пена со затворени ќелии, тестенините од вода се многу отпорни на апсорпција на вода и груби хемикалии во базенот. Одличната солза, истегнување и еластичност значат дека овие тестенини од вода може да потрае многу свиткување, извртување и груба тешка злоупотреба. Тестенините се приближно 46 " долго и прибл. 2.5 " во дијаметар. Различни бои на располагање. Бојата се испраќа случајно по достапност. Марка : All Top Bargains. * 4 Тестенини За Базен Плови (Избрани Бои). * Им помага на децата да научат да пливаат и да обезбедат доверба во водата . * Лесен, пловечки и непропустлив. * Мерки : 2,5 "Дијаметар, 46" Долго . * Огласот е само за 4 парчиња. * Достапни се различни бои. Бојата се испраќа случајно по достапност.

Избор на купувачи..