• Неодамнешно
Јолај Машки Брзи Суши 3Д Кратки Ракави Костум Шорцеви Плажа Тропски Хавајци Тело Спортски Шорцеви Костум Спортски Костум
zoom_in

Јолај Машки Брзи Суши 3Д Кратки Ракави Костум Шорцеви Плажа Тропски Хавајци Тело Спортски Шорцеви Костум Спортски Костум

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Јолај Машки Брзи Суши 3д Кратки Ракави Костум Шорцеви Плажа Тропски Хавајци Тело Спортски Шорцеви Костум Спортски Костуми Цветна Кошула И Кратки Сети-мпортменс Хавајски Кошула и краток Сет затворање : Машина За Перење : М Биста : 104см/40.94" Половината : 66-80см/25.98-31.50" Колк : 109см/42.91" Рамо : 45СМ/17.72" Должина На Дното : 47.5 См/18.70" . Големина : Л Биста : 112см/44.09" Половината : 68-84см/26.77-33.07 "Колк : 111см/43.70" Рамо : 47см/18.50 "Должина На Дното : 49см/19.29". Големина : XL Биста : 120cm/47.24" Половината : 70-88cm/27.56-34.65 "Колк : 114cm/44.88" Рамо : 49cm/19.29 "Должина На Дното : 50.5 cm/19.88". Големина : XXL Биста : 128cm/50.39" Половината : 72-92cm/28.35-36.22 "Колк : 117cm/46.06" Рамо : 52cm/20.47 "Должина На Дното : 52cm/20.47". Големина : XXXL Биста : 136cm/53.54 "Половината : 74-96cm/29.13-37.80" Колк : 120cm/47.24 "Рамо : 55cm/21.65" Должина На Дното : 53.5 cm/21.06". Големина : XXXXL Биста : 144cm/56.69" Половината : 76-100cm/29.92-39.37 "Колк : 123cm/48.43" Рамо : 58cm/22.83 "Должина На Дното : 55cm/21.65". Големина : XXXXL Биста : 152cm/59.84" Половината : 78-104cm/30.71-40.94 "Колк : 126cm/49.61" Рамо : 51cm/20.08 "Должина На Дното : 56.5 cm/22.24" Материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Функција : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор, Дружење, ви дава мода и среќа. Применливи сцени : секојдневно, секојдневно носење, плажа,дом, забава, клуб, патување, пешачење. Секојдневно носење, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Големина : големината е различна, можете да изберете соодветна големина на големината и нашата големина Е азиска големина. Услуга : Нашите врвови користат мека и удобна ткаенина ,би сакале да обезбедиме разумни услуги за да ги задоволиме вашите потреби.

Избор на купувачи..