• Неодамнешно
Женски Ревер Еднограден Долг Ракав Со Еднобојна Лабава Кошула Разноврсна Блуза Есенски Фустан
zoom_in

Женски Ревер Еднограден Долг Ракав Со Еднобојна Лабава Кошула Разноврсна Блуза Есенски Фустан

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : . Должина на здолниште : средно здолниште. Тип на здолниште : здолниште. Тип на јака : ревер / ПОЛО јака. Тип на ракав : конвенционален ракав. Должина на ракавот : долг ракав. Тип на половината : лабава половина. Облека плакета : еден гради. Име на ткаенина : полиестерски влакна. Боја : бела, црна, сина. Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL.Тип : Темперамент Патнички. Големина шема : . Големина - - - - - - Должина-Биста - - - - -. М-40.16 "/102СМ - - - 39,37 " /100СМ - - -. Л-40.55 "/103СМ - - - 40.94 " /104СМ - - -. ХЛ40.94 "/104СМ - - - 42.52 " /108СМ - - -. 2 XL - - - 41.34 "/105 CM - - - 44.09 " /112 CM - - -. Пакет вклучени : . 1* Фустан. Забелешки : . 1,1 инчи = 2,54 см. 2.Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавање. 3.Поради разликата помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. 1.Овој фустан со блуза со секојдневен дизајн е лабав, удобен за носење и ви носи попријатно време. 2.Модерен за модерни дами, погоден за секојдневна работа, патување, секојдневен, датира итн. Класична гардероба неопходна, лесна за вклопување со други алишта и додатоци. 3.Мек и лесен материјал за да ви биде удобен,супер удобен за вашата кожа.многу здрав и удобен за носење.Дише, лесно ја апсорбира потта и брзо се суши. 4.Овој вид ткаенина нема да се држи за вашата кожа и ќе ви даде доволно простор за секојдневен стил,така што има добра дишење и завеса. 5.Облеката е достапна во 5 големини, М-3ХЛ, погодна за секојдневно носење. 6.Полите и рабовите на овој резервоар се одлични зашиени, многу уредни и цврсти како што можете да видите. 7.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини во описот пред купувањето.Според светлината и различниот компјутерски монитор,бојата може да биде малку поинаква.

Избор на купувачи..