• Неодамнешно
Dosaele Анти Шејк Мотоцикл И Велосипед Држач За Мобилни Телефони ЗА MTB GPS Со 360° Алуминиумски Краци За Стегање Универзален Паметен Телефон За Велосипеди Монт Греј
zoom_in

Dosaele Анти Шејк Мотоцикл И Велосипед Држач За Мобилни Телефони ЗА MTB GPS Со 360° Алуминиумски Краци За Стегање Универзален

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : . Материјал : алуминиумска легура. Големина : прибл. 9.5*5см/3.74*1.97 во. Боја : Црна, Сина, Сива, Златна, Црвена. Стил : 360° Ротирачки. Компатибилен модел : за 3,5"-6,5" мобилни телефони. Содржина на пакетот : . 1* Држач За Телефон 100% сосема нов и квалитетен. Анти-лизгачка силиконска подлога, нема да го изгребе вашиот телефон. Достапни се повеќе бои, можете да ја изберете онаа што ви се допаѓа. Крст дизајн, стабилен и не е лесно да падне. Погоден за рачка од 20-38мм, универзален. Дизајн на ротација од 360 степени, можете да го промените погледот што ви се допаѓа. Тоа нема да го блокира копчето, камерата, приклучокот за слушалки, погодно за употреба.

Избор на купувачи..