• Неодамнешно
Вивиањо Хд Женски Градници Плус Големина Отпорен На Истекување Менструален Период Гаќи Жени Долна Облека Физиолошки Половината Панталони Враќање Сина
zoom_in

Вивиањо Хд Женски Градници Плус Големина Отпорен На Истекување Менструален Период Гаќи Жени Долна Облека Физиолошки Половината

DEN 575.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Супер мека ткаенина чувствува мазна кожа. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Големина : XXXL САД : 12-16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-20 ЕУ : 42-46 Половината : 66cm/25.

Избор на купувачи..