• Неодамнешно
Универзум Вонземјанин Чудовиште Вонземјанин Суштество Нараквица Срце Накит Жица Бангл
zoom_in

Универзум Вонземјанин Чудовиште Вонземјанин Суштество Нараквица Срце Накит Жица Бангл

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : оваа елегантна нараквица е прилагодлива.Висината на срцето е 3,2 см.Класификација : Нараквица Карактеристика : елеганцијата и разноврсноста на ова парче создаваат модерен додаток на секоја облека, без разлика дали ја носите секојдневно или за посебна пригодаматеријал : Количина На Метален Пакет : 1 х нараквица овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Универзум Вонземјанин Чудовиште Вонземјанин Суштество Нараквица Срце Накит Жица Закачам.

Избор на купувачи..