• Неодамнешно
ВЛЕЧЕНИ Женски Дуксери Со Патент Долги Ракави Паѓаат Преголеми Дуксери Ј2К Јакна СО Џебови
zoom_in

ВЛЕЧЕНИ Женски Дуксери Со Патент Долги Ракави Паѓаат Преголеми Дуксери Ј2К Јакна СО Џебови

DEN 230.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удобната ткаенина за атлетски дуксер со патент е мека, дише и удобна за носење. Затворање на патент. Материјал : мешани Хемиски влакна, материјалот е удобен, ве загрева во зима. Лежерен дуксер со качулка, женски дуксери со цврста боја, преголеми врвови за дуксери, Секојдневни Врвови за Жени. Солидна боја атлетски патент Обичните дуксери се совршени со фармерки,хеланки,слаби панталони. Погоден за трчање, играње топка, танцување, пешачење,пешачење, дома, секојдневно носење, за зима. Пакетот Вклучува : . 1 Парче Женска Качулка Јакна. Забелешка : . 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. 3. Ви посакувам прекрасен шопинг! Големина : ве Молиме проверете ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Женската Еднобојна Качулка со Долги Ракави е изработена со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа. Карактеристики : Дуксер со Врвки, Качулка Со Патент, Дуксери Со Качулка, Долг Ракав, 2 Странични Џебови, Опуштена, Класична Цврста Боја, Есенски Јакни за Жени, ве прави модерни и удобни. Стил : Нашиот женски дуксер со долги ракави го прави совршениот спортски стил. Лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Повод : Најновите Модни Женски Дуксери и Дуксери се погодни за секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дома итн.

Избор на купувачи..