• Неодамнешно
Лабакиха Дуксери За Женски Женски Есенски Зимски Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Удобни Женски Врвови Со Долги Ракави
zoom_in

Лабакиха Дуксери За Женски Женски Есенски Зимски Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Удобни Женски Врвови Со Долги Ракави

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

46" ракав : 62cm/24.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.41 "Должина : 71cm/27.23 "Должина : 65cm/25.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни.95" Женски Дуксери. Големина : XXXL Биста : 118cm/46.88 "Ракав : 61cm/24.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : : Пролет/Aut/Зима Пол : Жени, девојка Прилика : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Женска Блуза Од 1 ПАРЧЕ.73" Ракав : 59cm/23.31 "Ракав : 60cm/23.

Избор на купувачи..