• Неодамнешно
Канцеларија и Домашно Складирање На Маса Бо Светло И Лесно Носење Бо За Четки За Шминка Кармини Далечински Управувачи
zoom_in

Канцеларија и Домашно Складирање На Маса Бо Светло И Лесно Носење Бо За Четки За Шминка Кармини Далечински Управувачи

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава продавницата на Донг Ксиаоксиао од пазарот Оуојбај.Поделено Складирање : одличен помошник за организирање на вашата козметика, стационарни и други додатоци за биро. Организирањето ќе биде многу полесно ако ги изберете нашите кутии за складирање.Обезбедување квалитет : нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот врвен квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. 2. Поради рачно мерење,ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см.Ви благодариме за разбирање!Големина : 19.2*10.5*10.2 цм/7.55*4.13*4 инчи 1 : Контејнер За Складирање : Изработен од издржлива пластика ЗА СТОМАЧНИ мускули, цврст и издржлив дизајн, не е лесно да се скрши, заштитувајќи ги вашите ситници безбедно.亮点. 2 : Поделено Складирање : одличен помошник за организирање на вашата козметика, стационарни и други додатоци за биро. Организирањето ќе биде многу полесно ако ги изберете нашите кутии за складирање.亮点. 3 : Најдете Ги Вашите Предмети Побрзо : Нема повеќе да ги барате вашите скапоцени работи. Мултифункционалниот држач ви помага да го организирате просторот на работната маса и ви овозможува брзо да го пронајдете она што ви треба.亮点. 4 : Повеќенаменска : оваа кутија за складирање може да складира пенкала, владетели, ножици, четки за шминка, убавина од сунѓер, кармини, средство за чистење лице и може да складира далечински управувачи на ТВ и многу повеќе.亮点. 5 : Обезбедување Квалитет : Нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот врвен квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Избор на купувачи..