• Неодамнешно
Женски Врвови Женски Мода V - Јака Краток Ракав Печатење Лесно Слободно Време Копче Блуза
zoom_in

Женски Врвови Женски Мода V - Јака Краток Ракав Печатење Лесно Слободно Време Копче Блуза

DEN 331.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

95"Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 94см/37.43" РАКАВ : 17см/6. Ако имате какви Било прашања во врска со големината, квалитетот, пратката или што било друго, ве молиме контактирајте Ја Услугата За Клиенти на Рмксеи.74"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 102см/40. ●Промоција● rmxei сега обезбедува промоција Пролет-лето. поставата.8 onnormal0 големина шема : големина : s сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 90cm/35.87" должина : 74см/29.53" 1111 microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7.16" Ракав : 20см/7.01" Ракав : 18см/7.48" ДОЛЖИНА : 73см/28.69" Должина : 71см/27.73" ракав : 21см/8.27" Должина : 75СМ/29. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатен Ракав : Редовна Дебелина На Ракавот : Стандардна Должина На Ракавот : Пакетот Со Кратки Ракави вклучува : 1xwomenени Блуза Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Ракав Должина XXL 12 16 42 106cm/41.73" Ракав : 21cm/8.53" € Материјал € Висококвалитетна Ткаенина, Дише, Лесна, Еколошка, Пријателска За Кожата, Што Ќе Ви Донесе Удобно Искуство Со Облекување.13"Големина : Xxl САД : 12 ВЕЛИКА британија : 16 еу : 42 биста : 106см/41.

Избор на купувачи..