• Неодамнешно
Здрави Коски Оригинални Природни Закуски За Стоматолошка Заштита За Кучиња Орално Здравје Третирања За Кучиња за Бретања И Други Медицински Спортски Кучиња Брои
zoom_in

Здрави Коски Оригинални Природни Закуски За Стоматолошка Заштита За Кучиња Орално Здравје Третирања За Кучиња за Бретања И Други

DEN 639.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Една ЗДРАВА Коска Се што е Потребно За да ги одржувате забите на вашето куче чисти, свеж здив и среќни е Едно Оригинално Стоматолошко Уживање секој ден. Тие се неодоливо слатки. Здрави Коски Третирањата За Кучиња се гордо направени во нашиот објект со најдобрите состојки во светот и се одобрени ОД ФДА. Здрави Коски Третирањата За Кучиња се многу ефикасни и ветеринар се препорачува за домашна нега на забите. Бакнете го лошиот здив на вашето куче збогум со стоматолошки задоволства што го освежуваат здивот. 15-брои пакет Здрави Коски Оригинални Природни Стоматолошки Третирања За Кучиња; Природни Третирања За Кучиња Плус Витамини, Минерали и Други Основни Хранливи Материи. Здрави Коски Кучешки Стоматолошки Закуски се ветеринар препорачани стоматолошки задоволства за кучиња. Уникатната текстура На Закуски За Кучиња ЗДРАВИ Коски се чисти до линијата на непцата за борба против плаките и забниот камен и освежување на здивот. Однесувајте се кон вашите пупки за вкус на бретања и здравјето на вилицата Со одличен вкус На Здрави Коски Оригинални Стоматолошки Задоволства. Витамини, минерали и други хранливи материи додадени на природни задоволства за кучиња. Нашите стоматолошки закуски се со малку маснотии и нутритивно соодветни за возрасни кучиња и се наменети за секојдневна употреба. Содржи еден 4,5 мл. Здрави Коски Третирањата За Кучиња се направени со природни состојки плус витамини, минерали и хранливи материи.Уникатната текстура на Здрави КОСКИ Стоматолошки Задоволства Со Вкус На Нане помага во борбата против плаките и забниот камен овие вкусни, дневни задоволства за кучиња се направени со природни состојки за здрави заби и непца.

Избор на купувачи..