• Неодамнешно
Бебе Кревет Купола Крошна, Детски Кревет Комарец Нето Сонлив Декоративен Лесен Бел Со Роза Круна За Девојки За Расадник
zoom_in

Бебе Кревет Купола Крошна, Детски Кревет Комарец Нето Сонлив Декоративен Лесен Бел Со Роза Круна За Девојки За Расадник

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бебе Кревет Купола Крошна, Детски Кревет Комарец Нето Сонлив Декоративен Лесен Бел Со Роза Круна За Девојки За Расадникспецификација : Тип На Ставка : Детски Кревет Крошна Материјал : Мрежа, Жица Големина На Производот : Должина : Прибл. 210см/82.7 вожица Дијаметар : Прибл. 50см/19,7 варосуване : Метод На Варосување : Машинско Перење Или Миење Раце, Сушење Природнокористи : Детска Соба, Дом, Места За Предучилишно Образование, На Отворено итн Список На Пакети : 1 х Детска Кревет Крошна1 х Челик 2 Х Кука Додатоци2 х Завртка2 х Јаже2 х Експанзија Цевка1 х Налепница1 х Прирачник1 х Роуз Круна Забелешка : 1. Оваа ставка треба да се преклопи за пакување, предизвикувајќи брчки кои не се проблем со квалитетот и може да се обноват по отворањето и поставувањето рамно, затоа бидете внимателни. Поради разликите во поставките за осветлување и екран, бојата на оваа ставка може малку да се разликува од сликата. 2. Ве молиме дозволете мали варијации на големината поради различни рачни мерења. [Лесна И Дише] крошна За кревет За Деца е изработена од жица и мрежа, мека и пријателска за кожата, дише, лесна и издржлива. Ја блокира блескавата светлина и му дава на вашето бебе ладна и удобна околина за спиење или играње. [Декоративна] детска мрежа за комарци може да ја украси вашата детска соба како замок на принцезата, вештачката розова круна одозгора ја прави бајка и е прекрасна, создаде сонлива декорација што вашето дете ќе ја сака.

Избор на купувачи..