• Неодамнешно
Предна пешачка Дами Замав Со Висок Струк Макси Здолниште А-линија Плисирани Дно Кариран Принт Летни Карирани Здолништа На Плажа
zoom_in

Предна пешачка Дами Замав Со Висок Струк Макси Здолниште А-линија Плисирани Дно Кариран Принт Летни Карирани Здолништа На Плажа

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристика : Жени Кариран Печатење Бохо Долги Здолништа, Слоевити Полите Макси Здолништа, Секојдневен Лесен Тече Долго Здолниште, Висок Половината Растеглива Здолниште. Совршено За Усогласување со Сандали, Влечки, Спортски Чевли Како Што Сакате. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Карирани Здолништа За Печатење, Женски Лежерни Долги Здолништа, Макси Здолниште Со Висок Струк, Жени Лабави Широки Плисирани Здолништа.Содржина на пакетот : 1 х Здолниште (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Материјал-100% Полиестер. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.

Избор на купувачи..