• Неодамнешно
Празнични Фустани За Жени Чипка Долг Костум Вратот Врвот Со Партија Два Костум Божиќен Фустан
zoom_in

Празнични Фустани За Жени Чипка Долг Костум Вратот Врвот Со Партија Два Костум Божиќен Фустан

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : S Биста : 101 CM/39.76" ракав : 49cm/19.29" Половината : 61cm/24.02" ГОРНАТА Должина : 31cm/12.20" Должина На Фустанот : 105cm/41.34" Големина : М Биста : 105cm/41.34" Ракав : 50cm/19.69" Половината : 65cm/25.59" ГОРНАТА Должина : 31см/12.20" должина на фустан : 105см/41.34" големина : л биста : 109см/42.91" ракав : 51см/20.08" половината : 69см/27.17" горна должина : 31см/12.20" должина на фустан : 105см/41.34" големина : xl биста : 113см/44.49" ракав : 51см/20.08" половината : 73см/28.74" горна должина : 31см/12.20" должина на фустанот : 105см/41.34" големина : ххл биста : 118см/46.46" ракав : 51см/20.08" половината : 77см/30.31" горна должина : 31см/12.20" должина на фустанот : 105см/41.34" женски секси чипка долго здолниште Костум Вратот Врвот со партија здолниште две парче костум фустан карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед 3.Добро дизајнирано,опуштено, летото ве прави попривлечни 4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно 5.Одлично за Плажа,крајбрежје,забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Цела сезона Пол : Жени Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Крпеница : Должина На Моден Ракав : Долга Должина : Долга Сихуета : Вклопување и Одблесокот Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандардна Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан+1 ПАРЧИЊА Половината Женски Секси Чипка Долго Здолниште Костум Вратот Со Партиско Здолниште Дводелен Костум Фустан За Л.големината Е На Малата страна И Не Е Погодна За Секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. божиќни фустани за жени плус големина. празнични фустани за жени 2022 година. Женските фустани плус големина паѓаат. зимски свечени фустани за жени 2022 со сјај.

Избор на купувачи..