• Неодамнешно
Ајомет Поштенски Качулка Жени Жени Обични Дуксери Со Долги Ракави Лабав Фит Пуловер Лесен Моден Фустан Дуксер Есенски Зимски Врвови, Зелена Л
zoom_in

Ајомет Поштенски Качулка Жени Жени Обични Дуксери Со Долги Ракави Лабав Фит Пуловер Лесен Моден Фустан Дуксер Есенски Зимски

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Секојдневно Долг Повик Надолу За Жени Џеб Маскирани Дуксери Пуловер Долга Патент Дуксери Жени. Сезона : Есенска Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Целосна. Јака : со качулка. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Х Женски Дуксер Удобен Материјал : Памук,полиестер и спандекс,материјалот е густ и удобен, ве одржува топло во fall и зима. Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна/Ревер/Јака Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џебови Од Кенгур/Паднато Рамо/Ребрести Раб И Манжетни/Лабав Стил/Секојдневни Врвови За Жени/Дуксери Со Туника За Жени. Натпревар : Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба.Шик Држач За Јака Со Прилагодлива Врвка За Влечење Може Подобро Да Го Загрее Вратот.Дизајнот Со Патент Со Висококвалитетен Патент Комплетира Помодерен Изглед.Уште Повеќе, Основната Еднобојна Боја Одговара На Сѐ и Никогаш не Излегува од Мода. Голема Вредност. Прилика : Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата СО Големини НА ЕФАН пред Да Нарачате (НЕ ГОЛЕМИНАТА НА АМАЗОН). Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно.

Избор на купувачи..