• Неодамнешно
Тара Разнобојни Кристални Обетки Со Мали Обрачи, Сребро
zoom_in

Тара Разнобојни Кристални Обетки Со Мали Обрачи, Сребро

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Обетките Со обрачот Тара украсени со привлечни разнобојни кристали се прицврстени со затворање на шарките. Разиграна и совршено големина за секојдневно носење. Куриран За Колекцијата Накит Багтик. Обетки со обрач со вметнат повеќебоен столб за кристализација за прободени уши.75" дијаметар 4 мм Ширина мешан метал/стакло кристално увезени.

Избор на купувачи..