• Неодамнешно
Женрика Задна Капка Окови Израмнување Лист Пролет Намалување Оков Комплет Замена За 2001-Силверадо Сиера 1500хд 2500ХД 3500ХД 2WD 410730
zoom_in

Женрика Задна Капка Окови Израмнување Лист Пролет Намалување Оков Комплет Замена За 2001-Силверадо Сиера 1500хд 2500ХД 3500ХД

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : Прилагодлив : Да Модел : 410730должина на капка : 3 Инчи За Поставување На Возилото : Лево, Десно, Тип На Задна Опрема : Перформанси/Обичајпарт Тип : Комплет За Спуштање На Окови Со Лисја. Замена за : 2001-2010 Силверадо Сиера 1500ХД 2500ХД 3500ХД 2 WD 4 Х 4. Пакетот Вклучува : 2 x Капка Окови Намалување Окови Израмнување Комплет. Забелешки : ве Молиме проверете дали тоа е одговара на вашето возило пред Купување Замена За 2001-2010 Силверадо Сиера 1500хд 2500ХД 3500ХД. Употребата на армирани материјали, цврстата челична конструкција е многу сигурна, површинскиот слој против 'рѓа не е лесен за' рѓа, а работниот век е долг. Со текот на времето, металот на оковот што се спушта полека ќе падне и ќе ' рѓа, што на крајот ќе предизвика откажување на оковот, се препорачува да се замени навреме. Прилагодливиот дизајн може непречено да го спушти вашиот автомобил 3 инчи, обезбедувајќи ви долгорочна стабилност и одлични перформанси, ве прави побезбедни на патот. Директна замена, лесна инсталација.

Избор на купувачи..