• Неодамнешно
Туника Џемпер И Дуксер За Жени Женски Долги Ракави Шупливи V Вратот Лилјак Ракав Половината Пуловер Џемпер Џемпери Овесна Каша
zoom_in

Туника Џемпер И Дуксер За Жени Женски Долги Ракави Шупливи V Вратот Лилјак Ракав Половината Пуловер Џемпер Џемпери Овесна Каша

DEN 574.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

65" Рамо : 54см/21.08"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.05" ДОЛЖИНА : 53 CM/20. Менс Копче Потсмеваат Вратот Џемпер Пуловер Џемпер Со Шарени Шамија Менс Долг Ракав Пуловер Џемпер Облечен Пуловер Џемпери Џемпери За Мажи Качулка Патент.26" ДОЛЖИНА : 52 CM/20. Менс Копче Потсмеваат Вратот Џемпер Пуловер Џемпер Со Шарени Шамија Менс Долг Ракав Пуловер Џемпер Облечен Пуловер Џемпери Џемпери За Мажи Качулка Патент.28" ракав : 56cm/22.05" рамо : 56cm/22.47" Должина : 51см/20. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Материјал : Полиестер. Лесно Е Да Го Покажете Вашиот Уникатен Личен Моден Шарм.47"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 115cm/45. Дизајни : Крпеница Долг Ракав, Капка Рамо, Ребрести Плетени, Широка Лабава Одговара, Преголем Туника Врвот, Обична Цврста Боја,Трикотажа Секојдневен Стил. Лесно Е Да Го Покажете Вашиот Уникатен Личен Моден Шарм. ПРИЛИКИ : Женските Џемпери Се Идеални за Секојдневна, Домашна Облека, Забава, Одмор, Одмор, Патување, Секојдневно Носење, Улица, Бар, Пикник, Шопинг, Состанок, Училиште.34" Ракав : 54см/21. Дизајни : Крпеница Долг Ракав, Капка Рамо, Ребрести Плетени, Широка Лабава Одговара, Преголем Туника Врвот, Обична Цврста Боја,Трикотажа Секојдневен Стил. Должина На Облека : Редовна.87" материјал : буци плетен џемпер, Плетена Ткаенина, секојдневни удобни пуловери. Декорација : Никој. Менс Копче Потсмеваат Вратот Џемпер Пуловер Џемпер Со Шарени Шамија Менс Долг Ракав Пуловер Џемпер Облечен Пуловер Џемпери Џемпери За Мажи Качулка Патент.31" Ракав : 55см/21.26" Рамо : 52см/20. Јака : V Вратот.итн, Задолжително Во Вашата Гардероба Топол Машки Пуловер Џемпер Со Јака Искинат Пуловер Плетен Џемпер Момче Девојка Чорап Менс Кола Џемпер.

Избор на купувачи..