• Неодамнешно
Скајкарпер Тепих Грипер Нелизгачки Мат На Тепих Нелизгање
zoom_in

Скајкарпер Тепих Грипер Нелизгачки Мат На Тепих Нелизгање

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Висококвалитетни материјали : нелизгачката подлога за тепих е изработена од висококвалитетен еколошки полимер стп. Издржлив, перат и еднократно. . . Лесен за употреба и без трага : двострана лента за тепих, меките и лепливи влошки обезбедуваат одличен стисок без гребење на површината на подот. . Налепница за тепих лесна за инсталирање и употреба : закачете ја белата површина на дното на тепихот и притиснете ја проѕирната површина со принтот "на подот" на подот. Ако сакате да го отстраните или исчистите, едноставно откачете го од подот со полека кревање. . . Широка компатибилност : нелизгачка подлога, идеална за сите видови теписи, тркалезни, правоаголни, квадратни, затворени и надворешни, ефикасни на подови од дрво, плочки, мермер, ламинат и линолеум. . . Целосно еднократно пакување со цврста вредност 8 : лентата за тепих против виткање се прилепува на секој тепих и подот од тврдо дрво и ги одржува рабовите и аглите рамни за подобра стабилност. Нелизгачката лента за тепих може да го намали ризикот од сопнување на теписи во дневната соба, кујната и бањата. . . Пакување. . 8 х Тепих Зафаќач. . Скајкарпер Тепих Зафаќач Нелизгачки Пакет од 8 Теписи Што не се Лизгаат.

Избор на купувачи..