• Неодамнешно
Стерлинг Сребрена Принцеза Дијамант Кластер Невестински Ангажман Прстен Cttw
zoom_in

Стерлинг Сребрена Принцеза Дијамант Кластер Невестински Ангажман Прстен Cttw

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Скапоцен Метал Тип : Стерлинг Сребро Прибл. Грам Тежина : 3.4794 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1/2 Примарен Дијамант Тип : Дијамант Примарен Скапоцен Камен Форма : Принцеза Примарен Скапоцен Камен Боја : Г-Х Примарен Скапоцен Камен Јасност : I2-I3 Примарен Дијамант Поставување : Невидлив-поставен Примарен Скапоцен Камен Карат Тежина : 0.2 Дијамант 2 Тип : Дијамант Скапоцен Камен2 Форма : Багет Скапоцен Камен2 Боја : Г-Х Гем2 Јасност : I2-I3 Гем2 Поставување : Канал-Поставете Скапоцен Камен 2 Каратна Тежина : 0,13 Дијамант 3 Тип : Дијамант Скапоцен Камен3 Облик : Тркалезна Скапоцен Камен3 Боја : Г-Х Скапоцен Камен3 Јасност : I2-I3 Скапоцен Камен3 Поставување : Канал-Поставете Скапоцен Камен 3 Каратна Тежина : 0,19 Стерлинг Сребрена Принцеза Дијамантски Кластер Невестински Веренички Прстен 1/2 Cttw.

Избор на купувачи..