• Неодамнешно
адвиикд Фустан За Пливање Женски Женски Летен Лежерен Без Ракави V Вратот Ремен Сплит Лабав Фустан Плажа Покријте Долги Макси Фустани Ками Со Џеб Црн 5xl
zoom_in

адвиикд Фустан За Пливање Женски Женски Летен Лежерен Без Ракави V Вратот Ремен Сплит Лабав Фустан Плажа Покријте Долги Макси

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Долги Симпатични Фустани За Жени Фустан За Печатење Фустан За Вратот Цветен Ракав Жени Против Летни Фустани За Жени Со Краткиможе да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Специјален V-врат, дизајн На Печатење. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Должина на ракавот : Краток Ракав. Ние. Сезона : Лето. Деколте : V-вратот. Декорација : Печати. за можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Пол : Жени. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневно/Секојдневно/Секси. Забелешка : Поради. Што добивате : 1 Х Фустан. Материјал : Полиестер Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив За Секојдневно Носење!. Може Да Гарантира Дека Целокупниот Стил Прикажан На Фотографијата Е Точен, Но Може Да Има Разлики Во Тоа Како Се Појавува Стилот За Време На Абењето. Ова Зависи од Другите Физички Променливи, На пр. Лична Големина На Телото, Обликот На Телото, Пропорцијата На Екстремитетите, Висината Итн. Должина На Ракавот : Краток Ракав. За Можни Физички Разлики Помеѓу Различни Монитори, Фотографијата На Производот Е Илустративна И Можеби Не Ја Одразува Точно Вистинската Боја На Примениот Предмет. Сезона : Лето.

Избор на купувачи..