• Неодамнешно
Иронтон АТВ Место Распрскувач-26-Галон Капацитет, 2. Гпм, Волт
zoom_in

Иронтон АТВ Место Распрскувач-26-Галон Капацитет, 2. Гпм, Волт

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа 26-гал. Распрскувачот на точки од железо прецизно ги третира малите површини. Сигурната Пумпа За Железо ОД 2,1 ГПМ се комбинира со вклучениот пиштол за прскање за да испорача максимална вертикална висина на прскање од 17 стапки. и максимално хоризонтално растојание за прскање од 25 стапки. Прилагодлива млазница од поток до конус со 15 стапки црево. Тип На Точка : Стража Железнички Систем-Пад Во Железнички Жолта Боја. Бренд : ВЕСТИЛ. Број На Производителот : ГР-Х2Р-ДИ-8-ИЛ.

Избор на купувачи..