• Неодамнешно
Машка Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Секојдневно Копче Надолу Цветни Печатени Кошули За Плажа Со Џеб
zoom_in

Машка Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Секојдневно Копче Надолу Цветни Печатени Кошули За Плажа Со Џеб

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 3 XL САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : S Должина : 74cm/29.13" Биста : 115cm/45.28" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 23.5 cm/9.25"Големина : 4 XL САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : M Должина : 76cm/29.92" Биста : 120cm/47.24" Рамо : 49.5 cm/19.49" ракав : 24см/9,45"големина : 5хл сад/велика британија : Л Должина : 78см/30,71" Биста : 126см/49,61" Рамо : 51см/20,08" ракав : 24,5 СМ/9,65"големина : 6хл сад/велика британија : Xl должина : 80см/31,50" Биста : 132см/51,97" рамо : 52,5 СМ/20,67" ракав : 25 см/9,84"големина : 7xl сад/велика британија : 2xl Должина : 82cm/32,28" Биста : 138cm/54,33" Рамо : 54 CM/21,26" ракав : 26cm/10,24"1 врвовиодлични за забава,дневно,плажа,сигурен сум дека ќе ви се допадне!Носењето ќе направи да изгледате поубаво пол : Мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењестил : Мода, Секојдневен Материјал : Полиестерсовршен со вашите омилени шорцеви итн.Должина на ракавот : Кратка Сезона На Ракави : Летно Вклопување : одговара на големината ● Упатства за нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. €Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-CHMORA, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 3409 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Избор на купувачи..