• Неодамнешно
Зимзелена Врата Декор-Колибри
zoom_in

Зимзелена Врата Декор-Колибри

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зимзелени Закачалки за Врати се совршени украсни закачалки за врати изработени од висококвалитетен, издржлив лопатка или филц од поли-мешавина. Зимзелените декори на Вратите се изградени со водоотпорна ткаенина, користејќи везови и шевови за апликации. Декорите На Вратите од бурлап лесно се закачуваат над закачалките на вратите или закачалките за венци. Може да се закачи и од бруто-зрнеста лента. Декоративни закачалки за врати изработени од висококвалитетен, издржлив филц од лопатка или поли-микс. Декори на вратите изградени со водоотпорна ткаенина. Лесно се закачува преку закачалките на вратата или закачалките за венци. Може да се закачи и од бруто-зрнеста лента.

Избор на купувачи..