• Неодамнешно
Парови Женски Парче Ниска Пета Пумпа Сандали
zoom_in

Парови Женски Парче Ниска Пета Пумпа Сандали

DEN 350.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

СОН ПАРОВИ Женски Парче Ниска Пета Пумпа сандали & обезбедете ви пар удобни чизми кои се неопходни за оваа сезона. Тока на затворање на глуждот. Висина на петицата : 3 " (прибл). Висина на платформата : 0,15" (прибл). ТПР гумен ѓон. Влошка со латекс за дополнителна удобност.

Избор на купувачи..