• Неодамнешно
Долна облека За Жени женски ком удобен Фитнес Отпорен На Удари Трчање Јога Резервоар Врвот без Челични Прстени Обоени Памучен Градник
zoom_in

Долна облека За Жени женски ком удобен Фитнес Отпорен На Удари Трчање Јога Резервоар Врвот без Челични Прстени Обоени Памучен

DEN 244.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски ком удобен Фитнес Отпорен На Удари Трчање Јога Резервоар Врвот без Челични Прстени Обоени Памучни Градник Долна Облека Сет чипка Женски ком удобен Фитнес Отпорен На Удари Трчање Јога Резервоар Врвот без Челични Прстени Обоени Памучни Сет Спортски Градник во собата. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи бидете пред нарачување, ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 20х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи да бидете пред нарачување.) Стил : Секојдневен,Секси. Повод : Секси. Погодна Сезона : Лето, Зима, Пролет, Aut.

Избор на купувачи..