• Неодамнешно
Градници За Жени Женски Чипка Собрани Ремени За Градник Чаша Долна Облека Притисни Градници За Жени
zoom_in

Градници За Жени Женски Чипка Собрани Ремени За Градник Чаша Долна Облека Притисни Градници За Жени

DEN 331.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајнирана за удобност, Оваа Беспрекорна Бралета ОД GYUJNB е мека и поддржувачка, со совршена количина на покриеност. Отстранливите влошки и прилагодливите ремени ја прават разноврсна секојдневна опција, а беспрекорниот дизајн обезбедува мазни линии под облеката. Без разлика дали го носите за одмор или за теретана, овој мек памучен спортски градник ве одржува поддржан додека одржувате мазен изглед. Дополнителните странични панели за покривање помагаат да се елиминира таа испакнатост и нема да се покаже под врвовите на резервоарот и фустаните без ракави.Големината е едноставна од S ДО 3 XL, благодарение на целата истегната ткаенина што се прилагодува на вашата уникатна форма. Мазните чаши без шоу на овој градник остануваат невидливи цел ден под вашата омилена Маица и имаат прилагодливи ремени што можат да се претворат во стил на тркач—совршен за облека и прилагодување на вашиот изглед. Исклучиво на . Ние Ќе Разберете Дека Може Да Се Појават Мали Грешки Во Бојата. Дизајнот На Ременот За Рамо Може Да Се Прилагоди За Да Биде Поудобен И Поудобен За Носење. Изработени Од Материјали, Издржливи, Погодни За Секојдневно Носење. Без Разлика Која Боја Ќе Ја Изберете, За Да Ви Биде Поудобно Да Ја Носите. градници за жени притисни градници за жени резервоари со вградени градници за градници за жени без женски спортски градници.

Избор на купувачи..