• Неодамнешно
Благородна Куќа Хоупвел Отворено Фирвуд Арбор Клупа, Тиково
zoom_in

Благородна Куќа Хоупвел Отворено Фирвуд Арбор Клупа, Тиково

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете бујно зеленило и шарени цвеќиња на која било надворешна патека или влез што исто така ќе послужи како шармантен простор за седење и релаксација. Внимателно изработена од цврсто дрво, нашата шармантна арбор клупа носи богата, земјена атмосфера во вашата градина или простор во дворот. Без разлика дали создавате убаво место за уживање во одличното отворено или треба да декорирате за посебен настан, класичната заоблена структура ви овозможува лесно да обесувате растенија или да украсувате со цвеќиња и балони.ДОПИР НА ЛИЧНОСТ : оживејте ја вашата надворешна област со нашата прекрасна клупа за арбор од фирвуд. Со земјенаesетика, овој додаток не само што ќе го оживее вашиот двор или двор, туку исто така обезбедува простор за растење на вашите растенија и за опуштање.ФИРВУД : оваа клупа е создадена со рафинирано дрво за еластична структура која има прави, тесни зрна. Ова издржливо дрво помалку склоно кон искривување или извртување поради неговата густа природа.ЗАОБЛЕНА РАМКА : оваа клупа има заоблена структура што ги поддржува вашите растенија додека растат. Оваа рамка е совршена за растенија за качување и исто така може лесно да ги држи сите мали висечки жардиниери.ДИМЕНЗИИ : Изберете додаток кој е совршена големина за вас и вашиот надворешен простор. Оваа арбор клупа има димензии од 58,50" W x 19,25 "D x 80,00" H со висина на седиштето од 18,00 инчи. Ќе ви се допадне колку вашиот простор може да се трансформира со едноставното додавање на овој шармантен додаток.ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : Потребно Е Одредено склопување за оваа арбор клупа. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Вклучува : Една (1) Арбор Клупа. Материјал : Фирвуд. Заврши : Тиково. Рачно Изработени Детали. Потребно Е Собрание. Димензии : 19,25 инчи длабоко х 58,50 инчи широк х 80,00 инчи висок. Димензии на седиштето : 16,50 инчи длабок х 47,25 инчи широк х 18,00 инчи висок.

Избор на купувачи..