• Неодамнешно
[Мизуно] Патики Г-Дин Блу 2Е
zoom_in

[Мизуно] Патики Г-Дин Блу 2Е

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Единствена дебелина : 2см. Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука спецификациите и јазикот на интерфејсот се На Јапонски И не можат да се сменат на друг јазик. Исто така, напонот е усвоен За Јапонски стандард ~ 100 V. ## За нас. сакате.ип Ад (групна компанија На Јаху Јапонија), водечки прекуграничен е-трговец на сите Видови Јапонски производи. Ние ги снабдуваме сите производи од официјални дистрибутери или производители]. . ## Информации За Испорака Во Странство. Бидејќи ова е производ за испорака во странство, може да потрае до 2~5 работни дена за да се испрати. Сепак, може да има мало одложување во зависност од локалниот статус на испорака и царинските процедури. . ## увоз данок. Прикажаните цени вклучуваат царина. Нема потреба клиентите одделно да плаќаат царина на компанијата за испорака. . ## Ставка Акции. Количината на акции на купениот производ може да се менува од време на време и може да биде надвор од залиха по нарачката. Ако нема акции, тоа може да биде откажано по известувањето. . ## Гаранција. Бидејќи овој производ е произведен За Јапонски пазар, гаранцијата не е поддржана во вашата земја. ## Напон. За електронска опрема, се препорачува да се користи трансформатор за секој случај. Тоа е затоа што електронската опрема За Јапонија е дизајнирана да се користи НА 100 V. (некои производи се глобално компатибилни.). . ## want.jp Политики За Враќање. Сите враќања мора да го вклучуваат следново или ќе бидат одбиени и вратени назад кон вас по ваша цена : . - Производ купен од want.jp. - Оригинална Состојба, без физичко оштетување. - Сите додатоци,прирачници, гарантна картичка за регистрација итн. - Сите барања за враќање може да се поднесат со валидна причина за враќање избрана во рок од 30 дена по нарачаната ставка. [Мизуно] Патики МР1 Сина 24 см 2Е.

Избор на купувачи..