• Неодамнешно
Прекрасни Жени Не-Поместена Танкини Врвот
zoom_in

Прекрасни Жени Не-Поместена Танкини Врвот

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал За Обложување : 100% Полиестерутер Материјали : 85% Полиестер, 15% Еластанедизајн : Цветно Прицврстување : Clasp Neckline : Длабоко V, Halter Вратот : Fitted Back Стил : Square All-Над Печатење, Не-Padded Bra Стил : Се Фрлам. УМДХ1763. 100% Измешани. Прекрасни Жени/Дами Не-Поместена Танкини Врвот. Плажа. Костими за капење. Базен. Костим. Жени. Женски. Црвено. танкини.

Избор на купувачи..