• Неодамнешно
Женски Основни Потсмеваат Вратот Долг Ракав Опремени Култура Маица Врвот, црна, XL,G3179
zoom_in

Женски Основни Потсмеваат Вратот Долг Ракав Опремени Култура Маица Врвот, црна, XL,G3179

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

1. Карактеристики : Удобни кошули со долги ракави, секси, тесни и лесни,лесен слој,тенка фит силуета и еднобојни сите натпревари.2. Дизајн : дизајнот може да го усоврши вашиот врат,еластично вклопување што ја истакнува вашата фигура, најважните работи за женската гардероба во fall и зима.3. Прилика : носете самостојно, погодно за секојдневно носење, спарете Со Фармерки, салон за носење, деловно секојдневие,хеланки, униформи Како Основа Layer.In студена зима, можете да ја носите под џемпер, кардиган и Јакна.4. Стил : лесно ро натпревар со широки панталони, широки панталони за нозе, фармерки, плисирани здолништа, високи потпетици, чизми, змии, сандали.5. за секојдневно носење, работа, канцеларија, училиште, колеџ, запознавање, шопинг, улица, забава, ноќен клуб, фестивал, патување, модна ревија, пријател гатерин 6. ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-Погодна за сезони-пролет, лето,aut, зима. подароци за Денот на Вљубените,роденден,забава,враќање на училиште на мајка,сопруга,девојка,соученици,навивачки и пријатели 1. Карактеристики : Удобни кошули со долги ракави, секси, тесни и лесни,лесен слој,тенка фит силуета и еднобојни сите натпревари. 2. Дизајн : дизајнот може да го усоврши вашиот врат,еластично вклопување што ја истакнува вашата фигура, најважните работи за женската гардероба во fall и зима. 3. Прилика : носете самостојно, погодно за секојдневно носење, спарете Со Фармерки, салон за носење, деловно секојдневие,хеланки, униформи Како Основа Layer.In студена зима, можете да ја носите под џемпер, кардиган и Јакна. 4. Стил : лесно ро натпревар со широки панталони, широки панталони за нозе, фармерки, плисирани здолништа, високи потпетици, чизми, змии, сандали. 5. за секојдневно носење, работа, канцеларија, училиште, колеџ, запознавање, шопинг, улица, забава, ноќен клуб, фестивал, патување, модна ревија, пријател гатерин.

Избор на купувачи..