• Неодамнешно
Дами Мода Еднобојно Дишење Плетење Удобни Рамни Секојдневни Чевли
zoom_in

Дами Мода Еднобојно Дишење Плетење Удобни Рамни Секојдневни Чевли

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пол : Жени, Девојче. Горен Материјал : плетење . Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Близок Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 2см/0,79". Висина на платформата : 0,5 см/0,19". ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5"Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7"ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8"ГОЛЕМИНА : 41 сад : 8,5 велика БРИТАНИЈА : 6,5 еу : 40 јп : 25,5 см цн : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10"ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 велика британија : 7 ЕУ : 41 јп : 26.0 СМ ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26см/10.2" погоден за одење На Отворено,забава,одмор,забава,работа,свадба и ДРУГИ ПРИЛИКИ,ЦВРСТА И СТИЛСКА боја. Обични Женски Чевли Со Големина 9 Деловни Секојдневни Работни Чевли за Жени. Фин Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Папучи Со Пета Обични Сандали Жени. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Жени Широк Ширина Чевли Секојдневен Фустан Обични Женски Чевли. Обични Чевли,Рамни Чевли,Чевли За Венчавки ,Чевли За забави, Нелизгачки, Лесни, Дишечки Лесни За Носење Полетување! Обични Чевли За Жени 7 Лесни Клин Чевли за Жени.

Избор на купувачи..