• Неодамнешно
Колорадо Лавина Лента Безжична Тастатура
zoom_in

Колорадо Лавина Лента Безжична Тастатура

DEN 1199.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Надградба на вашата канцеларија додатоци со оваа прекрасна Колорадо Лавина Лента Безжична Тастатура. Светлите бои и позадината на логото На лавината Колорадо сигурно ќе го оживеат вашето работно време. Никој нема да ја негира вашата посветеност На Колорадо лавина кога ќе ве види со оваа епска тастатура. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Потребни се 2 ААА батерии (вклучени). Автоматско спиење за максимално траење на батеријата. Материјал : 100% СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Официјално лиценциран. Печатена графика. Нумеричка подлога со 10 клучеви. Мери приближно 17,75" х 6,75". Увезени.

Избор на купувачи..