• Неодамнешно
Гомели Менс Мокасини Се Лизгаат На Секојдневни Чевли Класични Станови Лесна Работа За Возење Со Брод Каки 10
zoom_in

Гомели Менс Мокасини Се Лизгаат На Секојдневни Чевли Класични Станови Лесна Работа За Возење Со Брод Каки 10

DEN 345.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добар избор за работа во канцеларија ,возење шопинг или присуство на забава ,пешачење и патување.5, САД 9, САД 9. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.5, САД 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Памучен Ѓон материјал : Евахел Тип : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, Работна карактеристика : 1. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Избор на купувачи..