• Неодамнешно
Dyfzdhu Летни Фустани За Жени Обични Лабави Кружни Вратот Боемски Цветни Фустан Краток Ракав Макси Летна Плажа Замав Фустан
zoom_in

Dyfzdhu Летни Фустани За Жени Обични Лабави Кружни Вратот Боемски Цветни Фустан Краток Ракав Макси Летна Плажа Замав Фустан

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одење по улици или вашата градина во летни ноќи мавтајќи со здолништата, ве носат во бохо хипи стилот на вашата младост, среќното слободно време, опуштено и смешно.73" ГОЛЕМИНА : L ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/AU : 14-16 сад : 12-14 еу : 40 биста : 105cm/41.52"Size : XXLUK/AU : 22-24 US : 20-22 EU : 44 Bust : 115cm/45.91" Фустани За Жени. Чипка Бендови околу половината За Модерен Стил. Чевли Со високи потпетици За Секси И Елегантно Чувство.светлина и завеси убаво без прицврстување. Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан.48" Должина : 105см/41.13"Size : XLUK/AU : 18-20 US : 16-18 EU : 42 Bust : 110cm/43.73"Size : LUK/AU : 14-16 US : 12-14 EU : 40 Bust : 105cm/41.34"Sleeve : 21cm/8.13" ГОЛЕМИНА : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/AU : 18-20 сад : 16-18 еу : 42 биста : 110cm/43.52"XXL22-2420-2244115cm/45.37" Ракав : 20см/7.52" ГОЛЕМИНА : ххл Велика британија/ау : 22-24 сад : 20-22 еу : 44 биста : 115см/45.66"Length : 108cm/42.40" Ракав : 19см/7. 95% вискоза 5% спандексрунд врат, Краток ракав, овој фустан е Лабав и лежерен,удобен и кул за лето.66" должина : 108СМ/42.06"Length : 109cm/42. Удобни, добро прилагодени, боите не бледнеат лесно кога се мијат, одржувајќи ги овие за жени во одлична состојба.28" ракав : 23см/9. Пол : Женска Прилика : Дневно, Секојдневен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратки ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : лето што добивате : 1 ЕЕЗ Dress Size UK/AUUSEUBust Sleeve Length S6-84-63695cm/37. Чизми ако фустан теле.37"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 106cm/41.91"Size : SUK/AU : 6-8 US : 4-6 EU : 36 Bust : 95cm/37.34"Size : MUK/AU : 10-12 US : 8-10 EU : 38 Bust : 100cm/39.91" жени Обични лабави круг вратот боемски цветни фустан Краток Ракав макси летна плажа замав фустанкарактеристики : карактеристики круг вратот, краток ракав,ОВОЈ ФУСТАН е ЛЕСЕН и ЛЕЖЕРЕН ,МЕК И РАСТЕГЛИВ,течен Фустансовршен натпревар со : станови или Влечки за секојдневен изглед.31"Sleeve : 22cm/8.27"Length : 107cm/42.34"M10-128-1038100cm/39.13"XL18-2016-1842110cm/43.48"Length : 105cm/41.40"Sleeve : 19cm/7.06" ДОЛЖИНА : 109см/42. Перење : Рачно Миење Во Ладна Вода, Виси За Сушење. Мека, висококвалитетна, дополнителна удобност, класичен крој, потрајни.

Избор на купувачи..