• Неодамнешно
Мотоцикл Шофершајбната За Сенка Душа 1100
zoom_in

Мотоцикл Шофершајбната За Сенка Душа 1100

DEN 1200.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Состојба : Сосема Нов Материјал : ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ Мускули Лесни за инсталирање. Не Е вклучена Инструкција.Фитмент : За Душата во Сенка 600 750 1100бојка : Јасна Спецификација : Име : мотоцикл преработен проѕирно ветробранско стакленоматеријал : Фитмент : За Душата во Сенка 600 750 1100 големина : 19х17 инчи ширина : 40см висина : 45см тежина : кгпакетот Вклучува : 1 Парче Шофершајбна Шофершајбна : ве Молиме дозволете 1-3мм грешка Поради Рачен Тест.Бојата може да има различна како различен дисплеј.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ШОПИНГ Со имаат убав ден! Заштитете го екранот на ветерот. Мотоцикл Шофершајбната. Ветерниот Екран.

Избор на купувачи..