• Неодамнешно
Стаменс Занаети, Знак За Добредојде Симулација На Декор На Метална Влезна Врата Жаба Градина Виси Приврзок Рурална Шарена Пролетна Декорација На Домот-2
zoom_in

Стаменс Занаети, Знак За Добредојде Симулација На Декор На Метална Влезна Врата Жаба Градина Виси Приврзок Рурална Шарена Пролетна

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : 1. Безбеден Материјал : Изработен од висококвалитетен метал со букви и симулациски декор од жаба, кој е многу погоден за градина и дом.2. Знак за добредојде : екранот што виси на ѕидот/вратата ќе остави добро . прв впечаток кај гостите. Нека ги пречека вашите гости!3. Создава Убаво Расположение : Прикачен со метален ланец за лесно закачување. Каков совршен украс за оваа нова пролет!4. Висечки Декор : многу привлечен и одличен начин за додавање атмосфера во вашиот простор.5. Апликации : Погоден за фарма или модерни врати, кафулиња и ресторани во секоја пригода. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различниот монитор и светлосниот ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Опис : Материјал : метализација : како што е прикажана сликата форма На Декорација : виси боја/Стил : како што е прикажана сликата Занаети На Стаменс, Симулација На Декор За Декор На Метална Влезна Врата Жаба Градина Виси Приврзок Рурална Шарена Пролетна Декорација на Домот-2.

Избор на купувачи..