• Неодамнешно
Хајнц Вистински Мајонез
zoom_in

Хајнц Вистински Мајонез

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хајнц Вистински Мајонез (Шише од 19 мл)Бренд : Хајнц - Вкус : Мајонез - Тежина : 19 Унци - Бренд : Хајнц - Информации За Пакетот : Шише - Информации За Алерген : Јајца - Заменете го секое јајце со 3 лажици Хајнц за дополнителна влага во вашите рецепти за печење - вистинскиот Мајонез хајнц е направен за да биде повеќе како домашен - Направен со најквалитетни состојки како 100% Кафез бесплатни јајца, Сок од Лимон и масло и оцет - Осум 19 мл. Шишиња од хајнц вистински Мајонез . Вкус : Мајонез. Тежина : 19 Унци. Бренд : Хајнц. Информации За Пакетот : Шише. Алергенски Информации : Јајца. Заменете го секое јајце со 3 лажици Хајнц за дополнителна влага во вашите рецепти за печење. Хајнц вистинскиот Мајонез е направен за да биде повеќе како домашен. Направено со најквалитетни состојки како 100% јајца Без Кафез, сок од лимон и масло и оцет. Осум 19 мл. Шишиња од хајнц вистински Мајонез.

Избор на купувачи..