• Неодамнешно
Сатенски Фустан За Жени Фустан Со Нивоа Колиба Основен Фустан Средновековен Фустан V Врат Леопард Печатење Резервоар За Појас Без Ракави Фустан
zoom_in

Сатенски Фустан За Жени Фустан Со Нивоа Колиба Основен Фустан Средновековен Фустан V Врат Леопард Печатење Резервоар За Појас

DEN 335.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

❦+Топли Совети : ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). ве молиме, бидете сигурни дека ќе нарачате реклами.98 "Половината : 90cm/35.86 " Должина : 84cm/33. Не избелувајте, не мијте со топла вода.

Избор на купувачи..