• Неодамнешно
Божиќни Безлични Гноми Со Светла Мека Топла Светлосна Декорација За Трговски Центри За Слатки Кафе Куќа
zoom_in

Божиќни Безлични Гноми Со Светла Мека Топла Светлосна Декорација За Трговски Центри За Слатки Кафе Куќа

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме, љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Ксин Бегај од пазарот Оуојбај.Сите Го Сакаме Божиќ : го сакаме Божиќ и сакаме да украсуваме во овој посебен ден. Овој Божиќ виси орнаменти ќе изгледаат одлично пред вашиот камин, елка и двор во оваа сезона!Обезбедување квалитет : нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот висок квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Големина : 24*6,5 см(Без Низа)

Избор на купувачи..