• Неодамнешно
Circuit AC Адаптер Полнач Кабел За Напојување За Fujitsu LifeBook T T S S Таблет КОМПЈУТЕР
zoom_in

Circuit AC Адаптер Полнач Кабел За Напојување За Fujitsu LifeBook T T S S Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 169.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Circuit AC Адаптер Кабел За Напојување За Fujitsu Life Book T732 T734 S752 S762 Таблет КОМПЈУТЕР Kircuit Адаптер/Полнач/Моќ/Кабел специјално дизајниран и тестиран за да ги задоволи потребите за напојување на вашиот уред.производ направен со најквалитетни материјали.100% Сосема нов, адаптер За Замена за наведениот модел, Адаптерите За Кружни Кола се пренослив извор на енергија за кога сте во движење, дома или канцеларија. Овој адаптер е потврден и тестиран за да се осигура дека ќе работи со вашиот уред.Ве молиме проверете го вашиот модел пред купувањето.Ако не можете да го најдете вашиот модел овде, ве молиме контактирајте не со името на вашиот производ и информациите за моделот, ние ќе ви помогнеме да го пронајдете вистинскиот адаптер/ полнач. Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V, 50/60 Hz.Одлично за замена или патување назад. 100% Сосема Нов, Произведен со најквалитетни материјали (не-ОЕМ). 100% Компатибилен со наведениот модел на уредот. Должина на кабелот : 10 Стапки. Пакетот вклучува : 1 X AC адаптер и 1 X Кабел За Напојување. Над тековната заштита; Целосна заштита на моќноста; над заштита од напон; Заштита Од Краток Спој. Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба.

Избор на купувачи..