• Неодамнешно
Маријана Дизајн Колекционерски Умира Со Марки, Елин Ирваси, 2.25 3
zoom_in

Маријана Дизајн Колекционерски Умира Со Марки, Елин Ирваси, 2.25 3

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Маријански Дизајн Умираат со Поштенски Марки Во форма На Ирваси На Елин ќе ви помогнат да создадете прекрасни празнични занаети. Користете ги за да ви помогнат да направите убави картички, страници со белешки и други рачно изработени проекти. Овие колекционерски матрици за сечење се со висок квалитет. Можете да ги користите за лесно поминување низ хартија за втиснување, картон, филц од волна и забавна пена. Тие се погодни за употреба со сите водечки машини за сечење умре (се продаваат одделно). Овие алатки за изработка доаѓаат во пакет од осум со еден јасен печат на подлогата 3/4" х 4,5". Тие создаваат симпатична ирваси со ѕвонче околу вратот на вратот кога се собрани. Овие матрици за бележење се со големина 2,25 "х 3" и се забавен начин за украсување за празниците. Тие се исто така идеални за додавање во вашата кутија за алатки за изработка. Колекционерските Материјали За Дизајн На маријана Умираат со Поштенски Марки, Ирваси На Елин, 2,25" х 3" : убави и иновативни умирања за сечење и втиснување за да ви помогнат да креирате прекрасни картички, страници со белешки и други рачно изработени проекти. Овие висококвалитетни колекционерски матрици се погодни за употреба со сите водечки машини за сечење матрици. Користете ги за лесно сечење и втиснување хартија, картичка, филц од волна и забавна пена. Овој пакет од 8,25" х 6 "содржи осум матрици и 1 јасен печат на подлогата од 3/4" х 4,5". Користете за празнични белешки, украсени фото албуми, Божиќни занаети или колажи. Додадете ги овие матрици за бележници во големина од 2,25" х 3 " во вашата колекција умира Маријански Дизајн. Увезени.

Избор на купувачи..