• Неодамнешно
Дождовница Притиснете На Лажни Нокти Црна Линија Во Скандинавски Стил Геометриска Уметност За Нокти
zoom_in

Дождовница Притиснете На Лажни Нокти Црна Линија Во Скандинавски Стил Геометриска Уметност За Нокти

DEN 39.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

●Потенки и Удобни! Нашите лажни нокти се изработени од надграден зелен абс материјал, потенки и потрајни. Овие нокти за притискање се сите со заштитна УВ обвивка за да се избегне кршење или разделување. Надградените налепници за лепило за дишење се потенки. но, повеќе леплива и не е лесно да падне, исто така, избегнувајќи непријатен мирис на лепак. Овие се доволно силни за да траат 1-3 недели. ●Премиум Комплет За Уметност За Нокти Се-Во-Едно, Нашиот лепак на комплетот за нокти содржи 24 Парчиња француски нокти, кои доаѓаат со 1 лист налепница за лепак за нокти и 1 турпија за нокти, што ве тера веднаш лесно да уживате во целосниот салон за маникир дома. ●Лесен За Употреба ● само изберете ги соодветните големини на нашите висококвалитетни нокти и ставете ја нашата леплива лента за нокти, а потоа притиснете ги ноктите 10 секунди. Сега имате убави нови нокти! (Љубезно држењето подалеку од вода во рок од 1 час ќе ја направи налепницата посилна). ●Разновидни Големини●24-те парчиња лажни нокти нудат 12 различни големини, така што лесно можете да изберете соодветна големина за да одговара на секој прст. Секој шајка има заострено вклопување кон кутикулата за природен изглед и беспрекорна завршница. ●Потенки и Удобни●нашите лажни нокти За Ноќта на Вештерките се направени од надграден зелен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, потенки и потрајни. Овие нокти за притискање се сите со заштитна УВ обвивка за да се избегне кршење или разделување. Надградените налепници за лепило за дишење се потенки, но повеќе лепливи и не се лесни за паѓање, ал.

Избор на купувачи..