• Неодамнешно
Мандала Занаети Фау Дијамант Блинг Фолија, Фау Кристал Мрежа Кристал Лента Ролна За Свадба, Партија, Централен Дел, Торта, Вазна Пенливи Декорација
zoom_in

Мандала Занаети Фау Дијамант Блинг Фолија, Фау Кристал Мрежа Кристал Лента Ролна За Свадба, Партија, Централен Дел, Торта, Вазна

DEN 207.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Користењето како граници може да ги нагласи просториите или надворешните балкони со малку сјај. Масовно пакување; големина На Мушка : 4мм; Конзистентно и континуирано; рѓосување и оцрнување бесплатно;. Мониста нема да ја изгуби сјајот или бојата по миењето и сушењето. За златарите, оваа лента е корисна залиха за изработка на накит со монистра, како што се чокери за ѓердани или нараквици со блинг.

Избор на купувачи..