• Неодамнешно
Записник од постапката. Волумен в. 1923 - [Врзана Кожа]
zoom_in

Записник од постапката. Волумен в. 1923 - [Врзана Кожа]

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1924 година. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. 218 1923-24, Страници 536, Печати На Барање. Нашата намера е уште еднаш да го понудиме овој вреден ресурс. 218 1923-24 1924 [Кожа Врзани].Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Повеќе Слики" и Известете Не За Вашиот Избор преку е-пошта. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великодушно ќе ги споделите вашите мисли и препораки. Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Ланг : -енг, Том : - Том в. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање. Волумен в. Записник од постапката.

Избор на купувачи..