• Неодамнешно
Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Google PIXEL XL - Tpu Браник Акрилен Заштитник За Екран Од Калено Стакло-Психотичен Адвокат Сите Ве Предупредија
zoom_in

Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Google PIXEL XL - Tpu Браник Акрилен Заштитник За Екран Од Калено Стакло-Психотичен

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Целосна заштита за Вашиот Google Pixel 4 XL (6. И ние го поддржуваме СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА за случајот и печатениот дизајн!ПРИЛАГОДЕН Дизајн Отпечатен директно на задниот дел од куќиштето - страните остануваат јасни Флексибилни Tpu Браникот Обезбедува заштита од удари и капки околу рабовите на вашиот уред тврдиот АКРИЛЕН Заден Дел Обезбедува заштита од гребење за задниот ДЕЛ на ВАШИОТ уред заштитен СТАКЛЕН ЕКРАН Се Комбинира со подигната усна на предниот дел од куќиштето за да го заштити вашиот екран од гребнатини, чипови и пукнатини Доживотна Гаранција ДОЖИВОТНА Гаранција за овие случаи за да знаете дека секогаш ќе бидете заштитени. Доживотната гаранција го покрива самиот случај, како и печатениот дизајн! ПСИХОТИЧЕН АДВОКАТ СИТЕ ВЕ ПРЕДУПРЕДИЈА - Прилагодено Печатен Google Pixel 4 XL Distink ® Јасен Случај Отпорен На Удари со Психотичен Адвокат Сите Ве Предупредија Дизајн.

Избор на купувачи..